Our website is supported by our readers. When you buy through links here, we may earn a small affiliate commission.

Üye ol Yeni Üyelik

February 18, 2022

Üye ol Yeni Üyelik

Yeni Üyelik

Sizden toplanan bilgiler başka bir üçüncü tarafa satılmayacak veya kiralanmayacaktır. TT MOBİL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş ve TTNET measurement ait kişisel bilgileri iştirakları, üçüncü taraf acenteleri veya taşeronları ile paylaşma hakkını saklı tutar. Üçüncü taraf acenteleri ve taşeronlar size ait gizli mahiyetteki kişisel bilgileri gizlilik ilkesi çerçevesinde saklamayı taahhüt etmek zorunda olup bu bilgileri TT MOBİL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş ve TTNET için gerçekleştirmekte oldukları hizmetler dışındaki amaçlar için kullanamazlar. Kişisel bilgileriniz mahkeme emirlerine cevap verilmesi vb.

  • Kişisel verileriniz Kanun’un kişisel verilerin aktarımına ilişkin maddesinde belirtilen şartlara uygun şekilde, aşağıdaki kişilere belirtilen amaçlar doğrultusunda aktarılabilecektir.
  • Mobilexpress, hizmet kanallarından gerçekleşen işlemlerin hiçbir aşamasında, kendi üzerinde müşteriye veya üye işyerlerine ait bir meblağ/fon tutmaz.

İnternet üzerinden ‘site’ üyeliği için sözleşme yapacağınız şirket Oğuzhan Canım şahıs şirketidir. Sözleşmenin devamında ‘Şirketimiz’ olarak anılacaktır. KULLANICI, sipariş verirken siparişi verilen bilete/karta ait temel özellikleri, biletin/kartın vergiler dâhil fiyatını anladığını ve kendisine ait KULLANICI bilgileri ile teslimat bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak sisteme kaydettiğini teyit etmiş olur. Bu bilgilerin doğru olmadığı veya noksan olduğu durumlardan; yani KULLANICI’nın siparişini verirken sisteme işlediği yanlış bilgiler sonucu doğacak zararlardan SICPA Türkiye sorumlu değildir. KULLANICI’nın bahsegel giriş ileride işbu şartları okumamış veya okumuş olup da bunlara uygun davranmamış olmasından kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinden SICPA Türkiye ve ayrıca bu sitedeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, SICPA Türkiye’nin yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır. KULLANICI, Web Sitesi’ni ziyaret ederken bu Sözleşme’ye, SICPA Türkiye tarafından yayınlanan ve yayınlanacak olan diğer her türlü kullanım koşuluna ve Türkiye Cumhuriyeti mevzuatına uygun davranmayı taahhüt etmiş sayılmaktadır.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında İnternet Sitesi Üyeliği

Oturum açma bilgileriniz konusunda endişeleriniz varsa veya bunların kötüye kullanıldığını düşünüyorsanız derhal Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek bizi bilgilendirmeniz gerekir. Hesabınızı istediğiniz zaman devre dışı bırakabilirsiniz. Penti’nin her zaman tek taraflı olarak gerektiğinde üyenin üyeliğini silme, müşteriye ait dosya, belge ve bilgileri silme hakkı vardır.

Üye ol

Kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir. Gün İçi Öneriler Gün içi AL-SAT önerilerimizden Risk Grubu three ve üzeri danger profiline uygun ve Yatırım Danışmanlığı sözleşmesi olan müşterilerimiz faydalanabilmektedir. Önerilerimiz YFTRADE Mobil platformumuz üzerinden anlık bildirim olarak yapılmaktadır. Üye olmak için YFM YDUYEOL, üyelikten çıkmak için YFM YDIPTAL yazarak 4642’ye SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Plaj Ürünleri

Penti ileride doğacak teknik zaruretler ve mevzuata uyum amacıyla işbu sözleşmenin uygulanmasında değişiklik yapabileceği gibi, mevcut maddelerini değiştirebilir veya yeni maddeler ilave edebilir. Üye, diğer web kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşmamayı veya bunları kullanmamayı kabul etmiştir. Aksi takdirde, bundan doğacak hukuki ve cezai sorumluluklar tamamen üyeye aittir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *